صنعت نفت ایران
1402/1/6
Sunday

اخبار و آگهی استخدام

آر اس اس
صنعت نفت

استخدام مسئول فنی صنایع غذایی در شرکت آرون شیمی نامدار ۱۴۰۱/۱۲/۲۷

شرکت آرون شیمی نامدارجهت تکمیل‌ کادر خود برای واردات مواد اولیه شیمیایی و خوراکی از یک فرد دارای پروانه مسئول فنی در رشته صنایع‌ غذایی و مسلط به امور سامانه TTAC و فرآیند اخذپروانه بهداشتی با حقوق‌ مکفی‌ و بیمه دعوت به همکاری می نماید.

صنعت نفت

استخدام نیرو تاسیسات و خدمات در یک مجتمع آموزشی و فرهنگی واقع در شمال تهران ۱۴۰۱/۱۲/۲۳

یک مجتمع آموزشی و فرهنگی واقع در شمال تهران جهت تکمیل پرسنل تاسیسات و خدمات خود از نیروی خانم - آقا دعوت به همکاری می نماید.

صنعت نفت

استخدام کارشناس کنترل کیفیت (خانم) در یک شرکت تولیدی در زمینه تولید ظروف پلاستیک بادی و تزریق واقع در جاده قدیم کرج ۱۴۰۱/۱۲/۲۳

یک شرکت تولیدی در زمینه تولید ظروف پلاستیک بادی و تزریق واقع در جاده قدیم کرج از کارشناسان کنترل کیفیت (خانم ) آشنا به حوزه تولید دعوت به همکاری می نماید.

صنعت نفت

استخدام ناظر دفتر فنی جهت فعالیت در مهندسان مشاور برای قطعه 2 آزاد راه تهران شمال ۱۴۰۱/۱۲/۲۳

مهندسان مشاور از مهندسین ناظر دفتر فنی با سابقه بالای 5 سال برای قطعه 2 آزاد راه تهران شمال دعوت به همکاری می نماید.

صنعت نفت

استخدام نیروی متخصص در زمینه تصفیه فاضلاب صنعتی ۱۴۰۱/۱۲/۲۳

از یک نفر نیروی متخصص در زمینه تصفیه فاضلاب صنعتی دارای سابقه کار بصورت پاره وقت و تمام وقت دعوت به همکاری می شود.

صنعت نفت

استخدام 5 ردیف شغلی برای مهندسین عمران - مکانیک - برق - معمار (خانم - آقا) در شرکت مهندسین مشاور معتبر جهت پروژه های ابنیه در تهران و بندر امام خمینی ۱۴۰۱/۱۲/۲۲

شرکت مهندسین مشاور معتبر جهت پروژه های ابنیه در تهران و بندر امام خمینی از مهندسین عمران - مکانیک - برق - معمار (خانم - آقا) دعوت به همکاری می نماید.

صنعت نفت

استخدام فارغ التحصیلان فعال و علاقه مند جهت فعالیت در بخش خط لوله و پایپینگ در یک شرکت معتبر مهندسی مشاور فعال در زمینه پروژه های نفت و گاز ۱۴۰۱/۱۲/۲۲

یک شرکت معتبر مهندسی مشاور فعال در زمینه پروژه های نفت و گاز از فارغ التحصیلان فعال و علاقه مندان جهت فعالیت در بخش خط لوله و پایپینگ دعوت به همکاری می نماید.

صنعت نفت

استخدام کارشناس منابع مختلف پشتیبانی و اداری در بیمارستان آراد ۱۴۰۱/۱۲/۲۲

از کارشناسان منابع مختلف پشتیبانی و اداری در بیمارستان آراد دعوت به همکاری می شود.

صنعت نفت

استخدام کارشناس کنترل کیفیت (خانم) در یک شرکت تولیدی در زمینه تولید ظروف پلاستیک بادی و تزریق واقع در جاده قدیم کرج ۱۴۰۱/۱۲/۲۲

یک شرکت تولیدی در زمینه تولید ظروف پلاستیک بادی و تزریق واقع در جاده قدیم کرج از کارشناسا کنترل کیفیت (خانم ) آشنا به حوزه تولید دعوت به همکاری می نماید.

صنعت نفت

استخدام مهندس برق جهت نظارت برپروژه های خطوط و پستهای انتقال ۱۴۰۱/۱۲/۲۲

از مهندسین برق با حداقل4سال سابقه کار جهت نظارت برپروژه های خطوط و پستهای انتقال دعوت به همکاری می شود.

صنعت نفت

استخدام مهندس عمران جهت عضو هیئت مدیره در شرکت خدمات آزمایشگاهی ۱۴۰۱/۱۲/۲۰

شرکت خدمات آزمایشگاهی از مهندسین عمران - عمران پایه 3 جهت عضوئت هیئت مدیره دعوت به همکاری می نماید.

صنعت نفت

استخدام مهنـدس معمـار جهت فعالیت در تهران محدوده سعادت آباد ۱۴۰۱/۱۲/۲۰

از مهنـدس معمـار مسلط به طراحی فاز 1(پلان و نمای ویلا) و نرم افزارهای 3 بعدی با 5 سال سابقه کار جهت فعالیت در تهران محدوده سعادت آباد دعوت به همکاری می شود.

صنعت نفت

استخدام کارشناس فناوری اطلاعات سلامت جهت فعالیت در عنوان شغلی کارشناس مدارک پزشکی در بیمارستان امام زمان (عج) ۱۴۰۱/۱۲/۲۰

از کارشناسان فناوری اطلاعات سلامت جهت فعالیت درعنوان شغلی کارشناس مدارک پزشکی در بیمارستان امام زمان (عج)، محدوده اسلامشهر دعوت به همکاری می شود.

صنعت نفت

استخدام چند نفر کارشناس فروش ۱۴۰۱/۱۲/۲۰

از کارشناسان فروش بدون نیاز به سابقه کار و درآمد ثابت ماهیانه بالای 20 میلیون خوش پوش - خوش بیان و با انگیزه دعوت به همکاری می شود.

صنعت نفت

استخدام کارشناس بازرگانی خارجی ۱۴۰۱/۱۱/۲۰

از کارشناسان بازرگانی خارجی (خانم) مسلط به زبان انگلیسی جهت مکالمه و مکاتبه و توانایی مذاکره و روحیه کار تیمی و دارای روابط عمومی بالا دعوت به همکاری می نماید.

© 2019 - All rights reserved