صنعت نفت ایران
1398/5/31
Thursday

اخبار

صنعت نفت

همکاری‌های نفت‌خیز جنوب و پژوهشگاه نفت گسترش می‌یابد ۲۷ مرداد

در نشست مشترک مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب و رئیس پژوهشگاه صنعت نفت بر ضرورت گسترش همکاری‌های دو جانبه تاکید شد.

صنعت نفت

جلوگیری از سوزاندن ۱.۴ میلیون بشکه نفت خام در نفت و گاز کارون ۲۷ مرداد

بهره‌مندی از دستگاه فرآورش سیار نفت (MOT) در سال‌های اخیر، سبب جلوگیری از سوزاندن معادل ۱.۴ میلیون بشکه نفت خام در مناطق عملیاتی شرکت بهره‌برداری نفت و گاز کارون شده است.

صنعت نفت

نفت سنگین ایران گران شد ۲۶ مرداد

طبق جدیدترین گزارش ماهانه اوپک، تولید نفت ایران در ژوییه سال ۲۰۱۹ به ۲.۲۱۳ میلیون بشکه در روز رسید و نفت سنگین ایران یک دلار و ۷۷ سنت در هر بشکه گران شد.

صنعت نفت

ششمین عرضه نفت‌ خام سنگین شرکت ملی نفت ایران در بورس انرژی ۲۶ مرداد

ششمین عرضه نفت‌ خام سنگین شرکت ملی نفت ایران در رینگ بین‌الملل بورس انرژی با قیمت پایه ۵۲ دلار و ۸۱ سنت برای هر بشکه انجام می‌شود.

صنعت نفت

استخدام مهندس فرایند - پتروشیمی- مکانیک - شیمی - صنایع - حسابدار و ... در گروه شرکت های صنعت پتروشیمی جهت فعالیت در دفتر تهران و سایت ماهشهر ۲۶ مرداد

گروه شرکت های صنعت پتروشیمی از مهندسین فرآیند - پتروشیمی - مکانیک - شیمی - صنایع - حسابدار و ... جهت فعالیت در دفتر تهران و سایت ماهشهر دعوت به همکاری می شود.

صنعت نفت

تداوم ریزش قیمت نفت در بازار جهانی ۲۴ مرداد

قیمت نفت پس از سقوط سه درصدی در شب گذشته، در معاملات روز پنجشنبه تحت تاثیر رشد غیرمنتظره ذخایر آمریکا و نگرانی‌ها نسبت به رکود اقتصادی، کاهش پیدا کرد.

صنعت نفت

ترفند اوپک برای بالا بردن قیمت نفت ۲۴ مرداد

در حالیکه عربستان سعودی بدون اقرار صریح، قیمت نفت ۷۵ دلار به بالا را هدف گرفته است، رییس جمهور آمریکا با پیامهای مکرر از این کشور می خواهد قیمتها را پایین ببرد.

صنعت نفت

فرصت های شغلی شرکت Dresser Rand در آمریکا  ۲۴ مرداد

فرصت های شغلی شرکت Dresser Rand در آمریکا - 15 اوت 2019

صنعت نفت

فرصت های شغلی شرکت دراگون اویل (Dragon Oil) در امارات متحده عربی  و ترکمنستان ۲۳ مرداد

فرصت های شغلی شرکت دراگون اویل (Dragon Oil) در امارات متحده عربی  و ترکمنستان-14 اوت 2019

صنعت نفت

جنگ تجاری؛ بزرگترین مانع افزایش قیمت نفت ۲۳ مرداد

جنگ تجاری جلو عبور قیمت شاخص نفت خام برنت از حدود ۶۰ دلار را می‌گیرد، مگر اینکه سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) تولید خود را به‌شدت کاهش دهد.

صنعت نفت

رشد قیمت نفت در معامات امروز بازارهای جهانی ۲۳ مرداد

قیمت شاخص نفت خام برنت در ساعت ۴ و ۴۶ دقیقه امروز (چهارشنبه، ۲۳ مردادماه) به ۶۰ دلار و ۹۵ سنت و قیمت شاخص دبلیوتی‌آی آمریکا به ۵۶ دلار و ۶۴ سنت رسید.

صنعت نفت

دورنمای صنعت نفت تیره است ۲۲ مرداد

تحولات اخیر در بازار نفت سبب نگرانی یک مؤسسه مشاوره نفتی شده و این مؤسسه دیدگاه‌های معتقدان به رشد قیمت نفت در نیمه نخست سال ۲۰۲۰ میلادی را زیر سؤال برده است.

صنعت نفت

کاهش قیمت نفت در معاملات روز سه‌شنبه ۲۲ مرداد

قیمت نفت در معاملات روز سه‌شنبه تحت تاثیر نگرانی‌ها نسبت به چشم انداز تقاضا، رشد قیمت روز گذشته را از دست داد و با کاهش روبرو شد.

صنعت نفت

غول آمریکایی از ابر پروژه نفتی عراق کنار گذاشته نمی‌شود ۲۰ مرداد

وزارت نفت عراق اعلام کرد توافق با شرکت‌های BP و انی به معنای کنار گذاشتن اکسون موبیل نیست و همچنان سرگرم مذاکره با این غول انرژی آمریکایی درباره قرارداد بزرگی برای بهبود زیرساخت نفتی جنوب این کشور است.

صنعت نفت

اوپک دست به کار می‌شود؟ ۲۰ مرداد

اوپک در نظر دارد در نشست کمیته نظارتی این گروه که ماه میلادی آینده برگزار می‌شود، به کاهش قیمت نفت واکنش نشان دهد.

© 2019 - All rights reserved