صنعت نفت ایران
1398/12/9
Friday

اخبار و آگهی استخدام

آر اس اس
صنعت نفت

استخدام کارشناس مهندسی صنایع در یک شرکت دانش بنیان صنعتی در حوزه نفت، گاز و پتروشیمی ۱۳۹۸/۱۲/۰۷

یک شرکت دانش بنیان صنعتی در حوزه نفت، گاز و پتروشیمی از کارشناسان مهندسی صنایع دعوت به همکاری می نماید.

صنعت نفت

استخدام مهندس مکانیک در شرکت صنعتی و مهندسی ۱۳۹۸/۱۲/۰۷

شرکت صنعتی و مهندسی از مهندسین مکانیک دعوت به همکاری می نماید.

صنعت نفت

استخدام کارشناس مهندسی شیمی - مکانیک با سابقه کار در پروژه های نفت، گاز، پتروشیمی در یک شرکت معتبر واقع در تهران ۱۳۹۸/۱۲/۰۶

یک شرکت معتبر واقع در تهران از کارشناس مهندسی شیمی - مکانیک با سابقه کار در پروژه های نفت، گاز، پتروشیمی دعوت به همکاری می نماید.

صنعت نفت

استخدام 2 ردیف شغلی برای مهندسین برق و متالوژی و کارشناسان ارشد گرایش خوردگی در یک شرکت مهندسی جهت فعالیت در دفتر مرکزی در محدوده سهروردی ۱۳۹۸/۱۲/۰۶

یک شرکت مهندسی از مهندسین برق - متالوژی و کارشناسان ارشد گرایش خوردگی جهت فعالیت در دفتر مرکزی در محدوده سهروردی دعوت به همکاری می شود.

صنعت نفت

استخدام مهندس صنایع جهت فعالیت در عنوان شغلی مدیریت در یک واحد تولیدی ۱۳۹۸/۱۲/۰۶

یک واحد تولیدی آرایشی بهداشتی معتبر جهت عنوان شغلی مدیریت واحد تولیدی خود واقع در شهرک صنعتی عباس آباد از مهندسین صنایع (آقا) متعهد با حداقل 10سال سابقة کاری درمدیریت واحدهای صنعتی، دعوت به همکاری دعوت می نماید.

صنعت نفت

استخدام 5 ردیف شغلی برای مهندسین برق و الکترونیک - مکانیک - صنایع و تکنسین مکانیک و تاسیسات در یک شرکت معتبر تولیدی فعال در صنعت فولاد در منطقه ایوانکی ۱۳۹۸/۱۲/۰۶

یک شرکت معتبر تولیدی فعال در صنعت فولاد در منطقه ایوانکی از مهندسین برق و الکترونیک - مکانیک - صنایع و تکنسین مکانیک و تاسیسات دعوت به همکاری می نماید.

صنعت نفت

استخدام مهندس برق – کاردان عمران / HSE جهت نظارت در سنندج ۱۳۹۸/۱۲/۰۶

از مهندسین برق با15سال ‎سابقه و کاردان ‎عمران‎ با20سال‎سابقه و کارشناس HSE با12سال سابقه جهت مشاور نظارت در سنندج دعوت به همکاری می نماید.

صنعت نفت

استخدام افسر ایمنی جهت پروژه ساختمانی در مشهد - شاندیز ۱۳۹۸/۱۲/۰۶

جهت عنوان شغلی افسر ایمنی از واجدین شرایط با مدرک مرتبط و دارای یک الی دو سال سابقه کار در پروژه ساختمانی و دارای روحیه کار تیمی و اخلاق حرفه‌ای و تسلط به کار در ارتفاع و اجرای داربست، دارای سرویس ایاب و ذهاب، ناهار با حقوق بدون تاخیر و بر اساس سابقه و توان اجرایی دعوت به همکاری می نماید.

صنعت نفت

استخدام کارشناس پایپینگ در شرکت مهندسی فعال در زمینه صنایع پتروشیمی ۱۳۹۸/۱۲/۰۶

شرکت مهندسی فعال در زمینه صنایع پتروشیمی در مهرشهر کرج از کارشناسان پایپینگ مسلط به نرم افزار PDMS با حداقل 2 سال سابقه کار دعوت به همکاری می نماید.

صنعت نفت

استخدام کارشناس برنامه ریزی و کنترل پروژه در شرکت پیمانکار فعال در زمینه نفت و گاز ۱۳۹۸/۱۲/۰۶

شرکت پیمانکار فعال در زمینه نفت و گاز جهت عنوان شغلی کارشناس برنامه ریزی و کنترل پروژه از کارشناسان با 5 سال سابقه در بخش نفت و گاز و آشنایی با نرم افزار پریماورا جهت فعالیت در دفتر مرکزی تهران دعوت به همکاری می نماید.

صنعت نفت

استخدام مهندس مکانیک (آشنا به پروژه های EPC نفت، گاز و پتروشیمی) ۱۳۹۸/۱۲/۰۶

از مهندسین مکانیک آشنا به پروژه های EPC نفت گاز و پتروشیمی و با حداقل 20 سال سابقه مفید جهت نظارت کارگاه در عسلویه دعوت به همکاری می شود.

صنعت نفت

استخدام مهندس ناظر تاسیسات برق و مکانیک جهت فعالیت در استان خوزستان ۱۳۹۸/۱۲/۰۵

از مهندسین ناظر تاسیسات برق و مکانیک جهت فعالیت در استان خوزستان دعوت به همکاری می شود.

صنعت نفت

استخدام کارشناس برق - الکترونیک یا فیزیک در شرکت فعال در زمینه نفت، گاز، پتروشیمی ۱۳۹۸/۱۲/۰۵

شرکت فعال در زمینه نفت، گاز، پتروشیمی از کارشناسان برق - الکترونیک یا فیزیک دعوت به همکاری می نماید.

صنعت نفت

استخدام 2 نفر کارشناس الکترونیک در شرکت فعال در زمینه کنترل و ابزار دقیق ۱۳۹۸/۱۲/۰۵

شرکت فعال در زمینه کنترل و ابزار دقیق از کارشناسان الکترونیک آقا جهت بخش فنی با سابقه کار مرتبط دعوت به همکاری می نماید.

صنعت نفت

استخدام 8 ردیف شغلی برای کارشناسان/ کارشناسان ارشد مهندسی مکانیک - صنایع - مدیریت بازرگانی و ... در یک مجموعه تحقیقاتی تولیدی در حومه کرج ۱۳۹۸/۱۲/۰۵

یک مجموعه تحقیقاتی تولیدی در حومه کرج از کارشناسان/ کارشناسان ارشد مهندسی مکانیک - صنایع - مدیریت بازرگانی و ... دعوت به همکاری می نماید.

© 2019 - All rights reserved