صنعت نفت ایران
1398/3/29
Wednesday

آخرین اخبار

آرشیو اخبار
صنعت نفت

استخدام 2عنوان شغلی برای کارشناسان فروش - بازرگانی در شرکت معتبر بازرگانی فعال در زمینه واردات تجهیزات نفت، گاز، پتروشیمی (جهت فعالیت در غرب تهران) ۲۸ خرداد

شرکت معتبر بازرگانی فعال در زمینه واردات تجهیزات نفت، گاز، پتروشیمی جهت عنوان های شغلی کارشناس فروش و بازرگانی از واجدین شرایط جهت فعالیت در غرب تهران دعوت به همکاری می نماید.

صنعت نفت

استخدام کارشناس مکانیک در یک شرکت فعال در صنعت نفت ۲۷ خرداد

شرکت فعال در صنعت نفت از کارشناسان مکانیک مسلط به زبان انگلیسی دعوت به همکاری می نماید.

صنعت نفت

عرضه 11 و 6 مرحله‌ای نفت خام سبک و میعانات گازی در بورس انرژی ۲۵ خرداد

از سال گذشته تاکنون، ۱۱ بار نفت خام سبک و شش مرتبه میعانات گازی پارس جنوبی در بورس انرژی عرضه شد اما در معدود دفعات، مقداری از آن به فروش رفته است که همین مساله شائبه‌هایی را درباره رویکرد منفی وزارت نفت برای تداوم این مساله به‌ وجود آورد که موجب واکنش از سوی این وزارتخانه شد.

صنعت نفت

نفت سنگین ایران ۶۶ سنت در هر بشکه ارزان شد ۲۵ خرداد

طبق جدیدترین گزارش ماهانه اوپک، تولید نفت ایران در آوریل سال ۲۰۱۹ به ۲.۳۷۰ میلیون بشکه در روز رسید و نفت سنگین ایران ۶۶ سنت در هر بشکه ارزان شد.

صنعت نفت

استخدام 2 ردیف شغلی برای سرپرست و کارشناس بازرگانی در یک شرکت معتبر و فعال در صنعت نفت و گاز ۲۵ خرداد

یک شرکت معتبر و فعال در صنعت نفت و گاز جهت عنوان های شغلی سرپرست و کارشناس بازرگانی از واجدین شرایط مسلط به زبان انگلیسی دعوت به همکاری می نماید.

صنعت نفت

کاهش قیمت نفت دوامی ندارد ۲۲ خرداد

یک بانک کانادایی پیش‌بینی کرد توافق جهانی کاهش تولید نفت و خطرهای تهدیدکننده عرضه نفت سبب می‌شوند کاهش قیمت نفت دوامی نداشته باشد.

صنعت نفت

نزول قیمت نفت به ۶۱ دلار در هر بشکه ۲۲ خرداد

قیمت نفت روز چهارشنبه تحت تاثیر چشم‌انداز ضعیف‌تر تقاضا و رشد ذخائر نفت آمریکا بیش از یک درصد کاهش پیدا کرد.

صنعت نفت

تحریم‌های آمریکا علیه پتروشیمی ایران یک نمایش سیاسی است ۲۰ خرداد

مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی تاکید کرد: تحریم‌های اخیر آمریکا علیه پتروشیمی ایران به اعتقاد من یک نمایش سیاسی است و اثری در عملکرد ما در بحث تولید و فروش نخواهد داشت.

صنعت نفت

پیش بینی مشاوران نفتی درباره ۲۰۲۰؛ افزایش قابل توجه عرضه نفت ۲۰ خرداد

اولین پیش بینی مشاوران نفتی درباره ۲۰۲۰ عرضه بیش از حد نفت را نشان می‌دهد. این افزایش عرضه از آن جا قابل توجه است که هیچ کدام بهبود تولید نفت ایران و ونزوئلا را پیش بینی نکرده اند.

صنعت نفت

فرصتهای شغلی شرکت BP  ۲۰ خرداد

فرصتهای شغلی شرکت BP  - ده ژوئن 2019

صنعت نفت

استخدام 5 ردیف شغلی برای کارشناسان/ کارشناسان ارشد مهندسین شیمی - برق - مکانیک و ... (با تخصص در زمینه نفت - گاز - پتروشیمی - پالایشگاهی) در یک شرکت معتبر در زمینه ساخت تجهیزات نفت و گاز جهت فعالیت در تهران ۲۰ خرداد

یک شرکت معتبر در زمینه ساخت تجهیزات نفت و گاز از کارشناسان/ کارشناسان ارشد مهندسین شیمی - برق - مکانیک و ... (با تخصص در زمینه نفت - گاز - پتروشیمی - پالایشگاهی) جهت فعالیت در تهران دعوت به همکاری می شود.

صنعت نفت

تولید نفت اوپک در سال 2018 کاهش یافت ۱۹ خرداد

اوپک در بولتن آماری سال ۲۰۱۹ میلادی اعلام کرد که تولید جهانی نفت خام در سال گذشته میلادی با افزایش روزانه یک میلیون و ۲۱۳ هزار بشکه‌ای به ۷۵ میلیون و ۷۸۰ هزار بشکه رسید.

© 2019 - All rights reserved